Takimet E Misionit Të Venecias Mp3 Download


  360° Gradë -TAKIMET E MISIONIT TË “VENECIAS” mp3

00:01:30
  Takimet e misionit të “Venecias” - News, Lajme - Vizion Plus mp3

00:01:27
  KOMISIONI I VENECIAS MBERRIN NE TIRANE MISIONI,TAKIME ME PALET LAJM mp3

00:03:02
  Lu i dorëzon PD draftin e Venecias, Halimi: Maxhoranca të krijojë kushte për dialog- Ora News- mp3

00:00:58
  A1 Report - Reforma në drejtësi,BE: Konsultime me Kom. e Venecias dhe EURALIUS mp3

00:01:14
  Opinion - Kokedhima: Problemet e mia me Ramen! (24 tetor 2016) mp3

01:42:31
  Report TV - Kreu i Venecias shuplakë PD-së: Të huajt nuk cënojnë sovranitetin mp3

00:01:08
  “Venecia” shqyrton reformën për drejtësi - News, Lajme - Vizion Plus mp3

00:01:59
  MISIONI FAKTMBLEDHES I ODIHR NE TIRANE NIS TAKIMET ME LIDERIN E OPOZITES BASHA LAJM mp3

00:01:10
  Prokurori shqiptaro-amerikan, Gjon Juncaj do të asistojë hetimet e zyrtarëve të lartë - Ora News mp3

00:01:23
  TAKIMET E NULLAND mp3

00:01:54
  Ora News – FMN në Tiranë takohet me Ahmetaj dhe Sejkon, diskutohet për ecurinë e ekonomisë mp3

00:01:41
  ODIHR-i, takime në Tiranë - Vizion Plus - News - Lajme mp3

00:01:27
  Reforma në drejtësi, të hënën tryeza e ekspertëve të PD, PS e LSI - Ora News- Lajmi i fundit- mp3

00:01:53
  Report TV - Meta: Të miratohet tani reforma në drejtësi e ajo zgjedhore mp3

00:02:24
  Meta optimist për reformën - News, Lajme - Vizion Plus mp3

00:01:25
  Venecia dhe ODIHR ne Tirane për reformën - Vizion Plus - News - Lajme mp3

00:01:35
  ODIHR takon anetaret e KQZ - Vizion Plus - News - Lajme mp3

00:02:27
  Triumfon Partizani, ngec Tirana - Top Channel Albania - News - Lajme mp3

00:01:29
  Venecia&ODIHR: Me 16 dhjetor konkluzionet - Vizion Plus - News - Lajme mp3

00:00:35