Ambasadorja E Be Vlahutin Interviste Per A1 Report Per Azilkerkuesit Kr Mp3 Download


  AMBASADORJA E BE VLAHUTIN INTERVISTE PER A1 REPORT PER AZILKERKUESIT KR mp3

00:02:49
  Vlahutin në Korçë:Reforma në drejtësi kusht kryesor për integrimin në BE mp3

00:01:10
  AMBASADORJA E FRANCES - 14.01.2016 mp3

00:02:08
  KE KERKON MASA NGA SHQIPERIA PER AZILKERKUESIT mp3

00:01:27
  Ambasadoret mbrojnë reformën në drejtësi - News, Lajme - Vizion Plus mp3

00:02:22
  Igli Totozanit avokati i popullit Intervista e plote per A1 Report, gazetar Arber Hitaj. mp3

00:23:38
  PRIZRENI, qyteti i bashkimit të shqiptarëve Pjesa e 1. Per News 24 , ARBER HITAJ. mp3

00:08:00
  Report TV - Ambasadorja Çeke në Shqipëri Tomasova: Largoni gjyqtarët e korruptuar mp3

00:01:16
  Bulgarian Foreing Minister Daniel Mitov, interview for journalist Arber Hitaj. mp3

00:04:40
  Behgjet Pacolli. PRIZRENI, qyteti i bashkimit të shqiptarëve 2 , NEWS 24, gazetar ARBER HITAJ. mp3

00:14:27
  Milena Harito Ministre e Inovacionit , Interviste per gazetarin Arber Hitaj mp3

00:14:37
  Reportazh permbytjet ne Vlore Fier. Gazetar Arber Hitaj. mp3

00:11:47
  Bledi Cuci Ministri per Ceshtjet Vendore, interviste per TV A1. mp3

00:24:11
  BE 92 milion euro per bujqesine: “Me shume siguri per produktet shqiptare” mp3

00:01:37
  Kryeministria ndryshimet dhe ambientet e reja. Gazetar Arber Hitaj... mp3

00:32:23
  AMBASADORJA GJERMANE VIZITON KOMPANITË E SHQIPTARËVE NË TETOVË mp3

00:01:36
  BOTA EMISIONI I PLOTE 11 SHTATOR 2010 , TV KOHA. GAZETAR ARBER HITAJ... mp3

00:19:14
  European MP Knut Fleckenstein the interwiev for A1 TV, journalist Arber Hitaj. mp3

00:07:17
  SPEKTËR AKTUALITETI Elona Gjebrea mbi Azilkerkuesit "17 Prill 2015" mp3

00:20:31
  MARINEZ, FIER SHPERTHIMET NE PUSET E NAFTES. REPORTAZH PER TELEVIZIONIN A1. mp3

00:17:58